Спорт

ФОТО: Новата фризура на Фелаини го насмеа цел свет!

Ако мислевте дека веќе сте виделе се во фудбалскиот свет, кога ќе ја видете новата фризура на Фелаини ќе се предомислите.

Ѕвездата на Манчестер Јунајтед стана апсолутен хит во сите светски медиуми откако се сликаше со „мики маус“ фризура во еминентниот магазин „GQ“.

Нормално, социјалните мрежи се преполни со мајтапи за белгискиот репрезентативец….што мислите вие?

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top