Славни

Фото: Со неа во Мајами е уште пожешко!

Поранешната сопруга на фудбалерот Рафаел ван дер Варт обожава сонце, плажи, па често знае да не „почести“ со провокативни фотографии во бикини.

Силви Мејс одлучи празниците да ги помине во Мајами и ужива во пријатните 29 степени, а светските медиуми лансираа неколку нејзини фотки во црни бикини, кои додатно ја зголемуваат температурата.

39-годишната Силви се прослави од врската со некогашниот играч на Реал Мадрид, Рафаел ван дер Варт.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top