Славни

ФОТО: Напаѓачот на Ливерпул е во животна форма, а што да се каже за неговата сопруга

Ливерпул оваа сезона игра фантастично на крилјата на триото Фирмињо – Салах – Мане.

Токму бразилскиот напаѓач оваа сезона игра во животна форма и во сите натпреварувања има постигнато 21 гол.

На Фирмињо му „цветаат рози“ и на приватен план, оженет е со прекрасната Бразилка, Лариса Переира која е многу активна на социјалните мрежи.

Лариса дефинитивно е во врвна форма….

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top