Галерии

ФОТО: Кога девојките се забавуваат!


Младост – лудост, рекле старите Римјани, а оваа поговорка ја докажува и следната фотогалерија. Девојките кога се млади очигледно знаат добро да се забавуваат, а кога тоа ќе се помеша со алкохол, резултатот знае да биде мошне интересен. Погледнете:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top