Славни

Фото: Ким Кардашијан скроз гола предизвика хаос на Инстаграм!


Откако објави дека таа и Кејни Вест во понеделникот добија ќерка која ја роди сурогат мајка, Ким Кардашијан тоа го прослави така што се соблече гола.

Ким на својот Инстаграм објави фотка на која е гола во кревет и го запали интернетот. Старлетата за само неколку часа доби 2,5 милиони лајкови.

Night Cap

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top