Славни

Фото: Италијанскиот милионер Џанлука Ваки повторно шокираше


Италијанскиот милионер Џанлука Ваки готово секојдневно е во центарот на вниманието. Овој пат на Инстаграм објави слика и шокираше со својот стајлинг.

Џанлука облече нешто помеѓу сукња во облик на кошула, притоа со тоа се пофали на Инстаграм и напиша:

„Кошуласукња“.

Додека некои го пофалија неговиот стајлинг, други го искритикуваа и го прашаа што е тоа што го облекол на себе.

Некои дури го прашаа дали воопшто носи долен веш.

Дали ви се допаѓа неговиот стајлинг?

Shirtskirt😉 #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top