Славни

Фото: Девојката на Нејмар покажа премногу на карневалот во Рио


Девојката на Нејмар, Бруна Маркезин беше провокативно облечена и го привлече вниманието на карневалот во Рио.

Атрактивната водителка и актерка ја обнови врска со Нејмар во декември, а сега привлче огромно внимание на карневалот во Рио.

Доволно е само да се погледнат фотографиите со кои се пофали на Инстаграм.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top