Славни

Фото: Амбасадорката на Мундијалот го запали Инстаграм со жешки фотки!


Русите не ја избраа случајно Викторија Лопирева за амбасадорка на Светското фудбалско првенство.

Убавата Русинка реши да ги загрее фановите во овие ладни денови со жешки фотки кои ги објави на својот Инстаграм профил.

Викторија објави серија на секси фотографии, од кои посебно атрактивнаа е таа каде што изглегува од вода.

Vacay mode is ON ♨️V

A post shared by Ambassador Of FIFA WC 2018🇷🇺⚽️ (@lopyrevavika) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top