Вебкафе

Фатална сообраќајна несреќа (видео)

fatalna

Уште една страшна снимка од сообраќајна несреќа ни доаѓа од Русија. Застрашувачкото видео е сведок на последната секунда од животот на мотоциклистот.

Мотоциклистот се обидува да го претекне возилото пред себе, додека го претекнува од спортивната насока иде друго возило и мотоциклистот завршува кобно.

Погледнете го видеото:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top