Видео

Фасцинантна снимка од дрон на замрзнатиот океан


Поради студениот бран кој ги зафати Соединетите Американски Држави, се појави снимка која е направена од Рајан Канти.

Видеото од замрзнатиот океан е направено на плажата Олд Силвер бич во државата Масачусетс. Снимката е поставена на Јутуб а до сега има скоро 1 милион прегледи.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top