Галерии

Фантазија во живо: Базени од кои ќе ви зајде умот (фото)

Секој полуксузен туристички ресорт, особено оние на егзотичните дестинации, во рамки на својот комплекс со сместувачки капацитети и придружна логистика за уживање на гостите, нудат и фантастично импресивни базенски комплекси кои буквално ве оставаат без здив со нивниот изглед.

New York Post направи фото избор на некои од најимпресивните базени од соништата и истиот го сподели со јавноста и читателите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top