Славни

Фантазија од невеста: Уште малку фото дразби од венчавката на Кејт Аптон


Бујната русокоса Кејт Аптон и нејзиниот избраник Џастин Верландер, на интимната венчална церемонија која се одржа во Италија, го кажаа судбоносното „да“ во присуство на најблиските роднини и пријатели.

Магазинот Vogue сподели ексклузивни фотографии од венчавката од бајките и ни овозможи да погледнеме мал дел од нештата кои се случуваа на овој значаен ден.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top