Вебкафе

Фантастичен дронски поглед на Москва во импозантна 5К резолуција

Ако досега сте немале можност да ја посетите импресивната Москва, оваа видео ви нуди прекрасен поглед на руската столнина во моќна 5К резолуција.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top