Славни

Фабрегас доби понуда за секс, за неговиот одговор зборува цела Европа!

Играчот на Челзи, Цеск Фабрегас е многу популарен кај женскиот пол и дневно добива многу „непристојни понуди“ на социјалните мрежи, а една од нив предизвика големо внимание во медиумите.

Имено, една обожавателка му предложи на Шпанецот да поминат ноќ заедно, а Фабрегас одговори на шмекерски начин и јасно стави до знаење која е најважната жена во неговиот живот.

„Би било неверојатно ако поминеме една ноќ заедно. Што мислиш за тоа?“, напиша обожавателката.

„Не, благодарам. Мојата сопруга е милји пред сите“, одговори Фабрегас.

Шпанецот е веќе 5 години во брак со 15 години повозрасната Даниела Семан со која има три деца,

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top