Видео

Еве ШТО ТОЧНО СЕ СЛУЧУВАШЕ во Собрание кога се изгласа Законот за јазици

Хронологија на настаните и случувањата во македонското Собрание дента кога беше изгласан Законот за јазиците – ама според снимките од Фчерашни новости. 😀

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top