Вебкафе

Еве што се случува кога ќе замолите непознат да ве слика! (галерија)


Во денешно време не треба да имате доверба во никого, а најмалку во некој кој прв пат го гледате и ќе го замолите да ве слика на некое екстра место.

Видете што може да се случи:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top