Видео

Еве кому Кристиано Роналдо му го подари дресот после Суперкупот (видео)

Малата Хелен од Кичево, братчето Нестор на мама Јуле и Игор ќе го паметат највозбудливиот момент на трибините од „Арена Телеком“ во Скопје, кога Роналдо се упати токму до нив за да им го подари дресот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top