Славни

Еве колку е висок Бруно Марс!

Вели дека отровот се чува во мали шишенца, а со тоа можеби нема да се сложат обожавателките на Бруно Марс, чии песни за нив може да бидат само мелем.

Она што не може да се демантира е дека е Бруно низок, а доказ за тоа се фотографиите со другите ѕвезди, но колку е навистина висок?

Службените податоци велат 165 центиметри, а за негова среќа, неговата долгогодишна девојка, Џесика Кабан е висока 162.5 центиметри, па така тие се идеален пар. Освен кога ќе стави штикли.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top