Актуелно

Еве како паднало бебето од зграда!

полиција

Синоќа во позната приватна болница, во Скопје, било донесено повредено едногодишно бебе, кое од повредите по кратко време починало.

Бебето паднало од скршен прозор на влез во зграда, објави Фокус. Според информациите на овој портал, детето со својата баба се симнувало по скалите на зградата, но во еден момент се отргнало од неа и низ скршениот прозорец на меѓуспратот паднало од 2,5 метри височина.

За жал, едногодишното бебе починало по падот на улицата Архиепископ Доситеј во Скопје.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top