Advertisements
Вебкафе

Еве како изгледа капење во 270 килограми Nutella (видео)

Кемре Кандал откако се прослави со видеото во кое се капи во када полна со лут сос, се одлучи за уште еден луд чекор.

Тој сега се капи во када наполнета со 270 килограми „Нутела“.

Кандал верува дека на тој начин ќе ја надмине славата од минатата видео-снимка, која беше гледана над девет милиони пати.

Advertisements
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top