Вебкафе

Епска бламажа: Таа чита вести во живо, во позадина оди порнич (видео)


Кога на ТВ програмата се емитува нешто во живо, тешко е да се предвидат било какви непријатни ситуации кои потенцијално можат да се случат, а уште потешко да се исправат истите.

На српската телевизија Пинк се случи токму тоа за време на емитувањето во живо на „Националниот дневник“.

Додека заштитното лице на „розовата телевизија“, Бојана Лилиќ, ги водеше вестите, на мониторите зад нејзиниот грб се емитуваше порнографска содржина. Тоа беше доволно за снимката да стане вирален хит на социјалните мрежи.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top