Шоубизнис

Емили Ратајковски во комбинација од едноставност, елеганција и сексапил

Емили Ратајковски не ја пропушти можноста и на модната недела во Париз да го покаже својот сексапил, комбиниран со едноставна, но елегнатна модна комбинација.

Модното парче кое го носеше 26-годишната Ратајковски е рачно изработено во Њујорк од страна на тим на модни експерти од Morphew. За неговата изработка биле потребни месец дена.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top