Славни

Емили Ратајковски ужива на плажа! (фото)


Додека нашите познати дами одамна се откажаа од сликањето во бикини бидејќи времето не им дозволува, некои познати манекенки уживаат на познатите плажи од другиот крај на светот.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Една од нив е Емили Ратајковски која всушност го овековечи својот одмор на море.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Преубавата манекенка ставила на себе само едноделен костим за капење, а со тоа ги покажа своите перфектни облини.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

 

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top