Вебкафе

Екстра: Близначките покажаа како „Дура челинџ“ се прави професионално (видео)


Знаеме дека балерините се грациозни, но не сме знаеле дека може да бидат и толку многу секси.

На Инстаграм се шири „Дура челинџ“ предизвик во кој девојките танцуваат на песната „Дура“ од Деди Јенки.

Колумбиските балерини, близначките Андреа и Александра ни покажаа како тоа го прават професионалките. А освен тоа, докажаа дека балерините не ги краси само грациозност туку и жежок сексапил.

Погледнете:

A post shared by Alejandra (@alejaslmella) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top