Вебкафе

ЕКСКЛУЗИВНО: Слушнете го разговорот помеѓу Зоран Заев и Зијадин Села

заев села

Ексклузивна снимка од разговорот помеѓу Зијадин Села и Зоран Заев излезе во јавноста.
Всушност разговорот е снимен од страна на редакцијата „Фчерашни Новости“.

Погледнете го видеото во прилог:

 

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top