Славни

Една од најубавите спортистки го „запали“ интернетот: Спиранац во невидено жешко издание! (фото)


Спиранац повторно ги воодушеви своите фанови со нова жешка фотографија. Секако, сите одма полудеа за неа. Бидејќи е вртоглаво секси.

Една од најубавите спортистки на светот Пејџ Спиранац повторно ги привлекува машките здивови. Оваа млада и атрактивна Американка, која презимето го носи од нашите простори, често на својот Инстаграм профил става секси фотографии.

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on

Всушност поради сето ова што е наведено, убава Пејџ на социјалните мрежи има скоро милион следбеници, а нивниот број се повеќе и повеќе расте. Но, Американката воопшто не се замара затоа што ја сметаат за секс симбол. Таа гледа само во голфот да оствари што подобри резултати.

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on

Како и да е, Спиранац повторно ги воодушеви своите фанови со жешка фотографија. Секако, сите одма полудеа за неа. Јасно е и зошто ..

A post shared by Paige Spiranac (@_paige.renee) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top