Вебкафе

Една од најјаките селфи фотки на карневалот во Рио (видео)

Ако се обидете да опишете во што е „облечена“ – тешко ќе ви оди. Полесно и побрзо ќе наброите што сè не носи на неа. Затоа и селфи фотката е екстра атрактивна. Поточно, неколкуте што ги направи за најсреќните од публиката. Снимката е од ланскиот карневал. Оваа година истит е во полн ек и очекуваме и пожешки работи.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top