Ај не заебавај

Еден пар за „другиот во вас“: Дали би носеле вакви „каубојки“?

„Каубојките“ со две лица се дело на дизајнерот Шејни Оливер. Останатото го имате на фотографиите. Џабе ќе ја „толкуваме“ оваа мода, не ја разбираме и признаваме (а и мило ни е) дека е така.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top