Видео

Dunking Devils и „Зини да ти кажам“: Шоу комбинација од тапани и кошаркарски атракции

Марјан Станиќ на тапани и „летечките баскетџии“ под, над и околу обрачот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top