Галерии

Драстична промена: Бијонсе ја скрати косата и се претвори во „колаче“

Бијонсе потклекна на фризурата која не ги одмина и многу други славни личности. Пејачката влегува во новата година со нова фризура.

Изгледа дека и таа пред крајот на 2017 година, потклекна на хит фризурата која ги зафати и други бројни славни дами. Бијонсе своите долги прамени ги замени со кратка, рамна „боб“, а фризурата ја претвори во вистинско колаче.

A post shared by Beylite (@beylite) on

Со многу пократка коса, пејачката многу повеќе личи на својата сестра Соланг, а се чини и дека со фризурата го променила и стилот.

A post shared by Beylite (@beylite) on

Во секој случај, сега сме сигурни дека боб фризурата, ќе остане како нејзин избор, а сигурно и многу други ќе го следат тој правец.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top