Актуелно

Драма во Скопје: Лице спречено да скокне од 4-ти спрат!

Драма во главниот градн Р. Македонија. Во моментов во влизина на Веро Џамбо, лице се заканува дека ќе скокне од четврти спрат.

Екипа на СВР и Брза помош има на терен. МВР се уште без официјални информации за настанот, пренесува Либертас.

ОБНОВЕНО: Лицето кое се закануваше дека ќе скокне од неизградената зграда позади Веро Џамбо е спречено.

Во акцијата учествуваа алфите и тим од потраги при МВР. Секоја чест за успешно завршената акција.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top