Вебкафе

Додека бегал од полицијата му паднал мобилниот, а полицаецот направи нешто интересно!

Еден полицаец од Чикаго одлучи да ја превземе работата во свои раце и на човекот по име Рашад Колеман да му создаде доста неугодна ситуација на Фејсбук, откако побегна додека полицаецот се обидуваше да го уапси.

Имено, на Колеман му паднал мобилниот додека бегал, а полицаецот му провалил на Фејсбук и на профил му објавил своја селфи фотка на која напиша „Хеј Колеман, ти падна мобилниот додека бегаше од мене. Можеш да си го земеш во 26
–та полициска станица во Калифорнија“.

Објавата одма стана вирален хит и за неколку дена собра скоро 100.000 лајкови, а поделена е повеќе 90.000 пати.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top