Музика

Длабоко „до папок“: Нивес Целзиус распали со деколтето во новиот спот

После неколку дена најава, Нивес Целзиус го претстави спотот за својата нова песна „Живот погледај“. Станува збор за емотивна балада каква досега не беше музички стил на Нивес.

Како и другите нејзини спотови, така и овој изобилува со секси кадри, а во некои од нив, во кревет ја дружи и колегата од „Чиста љубов“, Момчило Оташевиќ.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top