Славни

„Директно од бањата“: Кај си кинисала без градник и по бањарка, сестро?

Да е некоја што нема што да облече, сиромаштија што ја навасала, ајде и да ја разбереш. Ама оваа е збесната од пари, што значи ова е од преправање и за внимание по секоја цена.

Рита Ора изгледа како да немала време да се облече соодветно за MTV- Европските музички награди, па истрча директно од бањата по бањарка и крпа на главата.

Пејачката, која беше водител на вчерашниот музички настан што се одржа во Лондон, изненади со несекојдневниот изглед на црвениот тепих.

Аутфитот покажува дека Рита не носи градник, причина плус поради која погледите беа свртени кон славната пејачка.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top