Славни

Џерард Батлер открива дали подобро се бакнува Џенифер Анистон или Анџелина Џоли(фото + видео)


Актерот Џерард Батлер (48), оваа недела гостувал во емисијата „Гледајте што се случува во живо со Енди Коен“, каде една од темите на разговорот била љубовниот триаголник помеѓу неговите колеги Бред Пит (54), Џенифер Анистон (48) и Ангелина Џоли (42).

Коен дознал дека Батлер снимил филмови со Анистон и Џоли во кои се бакнува, па сакал да знае која повеќе му се допаднала.

На прашањето која подобро се бакнува глумецот прво убаво се изнасмеал пред да одговори. Батлер не можел да го одбегне прашањето па ја решил дилемата за сопругите на Бред Пит.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top