Славни

Џенифер Лопез со нов изглед! (фото)

Џенифер Лопез стана плавуша. На тоа ја поттикна снимањето на спотот за песната „Se Acabó el Amor”.

Задачата за тоа и ја зададе на стилистката Донатела Версаче, која скоро 10 години „фура“ долга рамна плава коса. Во спотот на Џеј Ло носи и фустан од Версаче.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

„Со Џенифер е лесно да се соработува бидејќи ги слуша моите совети“ рече Донатела.

Нивната соработка почнава до далечната 2000 година кога Џенифер се појави на Греми во легендарен зеле фустан со деколте до папукот.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top