Славни

Џенифер Лопез ги „здиви“ фановите со сликата која ја објави!

Џенифер Лопез го покажа своето затегнато тело и ги воодушеви фановите со две нови селфи фотографии од теретаната.

„Станување… се фрлам на вежбање во своите нови хеланки“, напиша пејачката на фотографијата на која седи пред огледало.

48 годишната ѕвезда се облекла во своите хеланки, а нејзиното деколте го стави во прв план. Фановите беа пресреќни, а верувајте има и зошто ..

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top