Жешко

Џејми-Ли Бојл е бескомпромисно провокативна убавица

Џејми-Ли Бојл е 18-годишна жешка убавица и модел од австралиски Њукасл која пали и жари со своите  сексапилни фотографии на социјалните мрежи.

Во светот на модата влезе пред две години, а неодамна позираше за австралиското издание на Maxim. Нејзиниот фантастичен изглед ја лансираше до вниманието на голем број брендови и дизајнери како Bllabong, Spell Byron Bay, Wet Leopard, Jets Swimwear, Duskii Active, Ellen and James, Khongboon Swimwear и многу други.

Најдобро се чувствува после туширање и кога ќе облече нов фустан пред вечерен провод. За себе смета дека има блага нарав и дека е карактер кој може да се согласи со сите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top