Славни

Џеј Ло во бикини ги фрли во сенка луксузните потпетици кои ги рекламираше


На снимањето на новата рекламна кампања за потпетиците од брендот „Џузепе Заноти“, пејачката и актерка Џенифер Лопез облече бикини во кои покажа дека сè уште располага со фантастично тело.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Освен бикини со класична црна боја, Џеј Ло се појавува и во црно-бел дводелен костим за капење со длабок долен дел. Секако, неодминлив беше и светликавиот фустан.

Со својата појава Лопез ги засени и луксузните потпетици кои ги рекламираше, а кои обожава да ги носи.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top