Advertisements
Жешко

Џасмин Вилкинс во серијалот „Каква што не сте ја виделе“

Sports Illustrated Swimsuit веќе одамна „полага право“ на привилегијата пред своите објективи без проблем да ги разголи најсексапилните убавици и модели кои моментално владеат на актуелната модна сцена од западниот шоубизнис свет. А Џасмин Вилкинс со сигурност одамна е „квалификувана“ во таа елитна лига.

Advertisements
To Top