Славни

Девојче му краде пуканки на Принц Хари – погледнете ја неговата реакција (видео)

Принц Хенри

Принцот Хари овие денови е во Канада, родното место на неговата девојка Меган Маркал. Хари посетува јави настани, а се најде на една утакмица каде седеше до мајка со дете. Принцот најверојатно беше многу симпатичен за малото девојче, па девојчето му крадеше пуканки.

Кога забележа дека девојчето јаде пуканки од неговото пакетче, Хари почна да си игра со неа, по што на крај ја крена. Ова видео стана популарно низ светот, и сите се одушевени од неговата реакција. Хари со ова покажа колку е добар и дружељубив човек.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top