Вебкафе

Детето порача бонг, а мајката се погрижи видеото да стане вистински хит! (видео)

На социјалните мрежи се шири видео на кое мајката му вели на синот да го отвори пакетот кој го порачал. Всушност во пакетот е спакуван бонг. Синот цело време се прави како да не знае што има внатре и ја разубедува дека е компонент за Xbox.

Погледнете:

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top