Славни

Деми Мур има 19, а тој само 15 години – доволно за да пукне брука (видео)

Стара снимка од денес не така блиската 1982 година, на која Деми Мур, тогаш 19-годишна девојка, бакнува 15-годишно момче, стана хит на социјалните платформи.

На видеото е снимено во 1982 година, се гледа како Деми Мур, тогаш уште во тинејџерско доба, го бакнува неколку пати 15-годишниот Филип Танцијни на неговата роденденска забава.

Снимката е објавена на ЈуТјуб во 2012 година, но сега добива на популарност поради скандалите за сексуално вознемирување во Холивуд.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top