Славни

Дечкото од Адриана Лима би можел да им ја крене самодовербата на многу мажи!


Адриана Лима е среќно заљубена во турскиот писател Метин Хара. Дел од фановите на една од најубавите жени на светот беа малку разочарани од нејзиниот избор и смеетаат дека тие не се пар.

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Метин до неодамна беше познат само во својата земја, не е дел од шоубиз елитата и има многу помалку пари од својата девојка.

A post shared by Metin Hara (@metinhara) on

Она што им „боди“ очи на фановите е фактот дека Метин е понизок од Адриана, но на парот тоа не им смета. Заљубени се до уши, а Метин наводно ја освоил Адриана со подарување на книга.

A post shared by Metin Hara (@metinhara) on

Турскиот автор на Инстаграм објавува нејзини фотографии, а во опис често става поезија која и ја посветува. Порталите од регионот и заблагодаруваат на поранешната српска снаа за тоа што со новата врска им ја крена самодовербата на мажите.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top