Славни

Дали Џорџи носеше гаќички или не?

Победничката Каролина Плишкова беше ѕвезда на токискиот тениски турни, но атрактивната и сексапилна италијанска тенисерка Камила Џорџи беше вистинска атракција која го собра сето внимание.

Причина поради која и понатаму се зборува за настапот на убавата Камила е најзиниот стил на облекување кој го „испромовира“ на турнирот.

Жешката Италијанка во Токио на мечот против Викторија Азаренка настапи во кратко розово здолниште под кое не можеша да се видат гаќичките, па гледачите остана во дилема дали Џорџи воопшто носеше некаква долна облека на мечот или не.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top