Славни

Да се знае кој е главен дома кај Џеј Зи и Бијонсе (видео)


Првото дете на славниот музички брачен пар Бијонсе и Џеј Зи, Блу Ајви, судејќи според видеото од синоќешното доделување на Греми наградите, испадна дека „го има последниот збор“ во семејството.

Додека, Камила Кабело ги најавуваше U2 и ја раскажуваше својата приказна како нејзиниот сон станал јаве целата публика ја подржа со громогласен аплауз. Бијонсе и Џеј Зи ракоплескаа во публиката, а нивната ќерка Блу на културен начин им укажа дека тоа го прават премногу гласно и непотребно во тој момент.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top