Ај не заебавај

Да пука „шемата“: Овие фураат мода од пеколот

Границата помеѓу атрактивноста и бизарноста е толку тенка што речиси и е целосно избледена, кога станува збор за модата и модните стилови. Еден куп докази од секојдневнието за оваа вистина на фотографиите подолу.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top