Advertisements
Спорт

Coinbet24 – најдобрата онлајн обложувалница на македонскиот пазар!

coinbet24

Љубителите на онлајн обложувањето во Македонија конечно добија светски позната обложувалница со македонска поддршка – Coinbet24.

Coinbet24 е првата светска обложувалница која нуди македонска поддршка. Тоа значи дека сајтот е на македонски јазик, што овојзможува брза регистрација за само 30 секунди и лесно креирање на тикети.

Уплатата е во македонски денари и може да ја направите од ваште кредитни и дебитни картички. Депонирајте најмалку 250 денари, а минималната уплата за тикет е 10 денари.

Дека фокусот на обложувалницата е на Македонија говори и фактот што Coinbet24 во соработка со специјализираниот портал за обложување kladenje.mk веќе почна да спроведува наградни игри и да доделува бонуси.

Кога станува збор за бонусите моменталната понуда е 100% бонус до 6000 денари, кој го добивате при првата уплата, и 20 бесплатни вртења за вашите омилени слот апарати.

Coinbet24 нуди одличен избор на спортови и настани на кои можете да се обложувате. Спортското обложување вклучува спортови како кошарка, тенис, хокеј на мраз, американски фудбал, фудбал, рагби, крикет, снукер, бејзбол, одбојка, пикадо, бадминтон, футсал и ракомет.

Кога станува збор за исплатата на средствата, тука Coinbet24 е апсолутен лидер, повеќето исплати се извршуваат веднаш, во рок од 2-3 минути. Ова важи за исплати до одредена сума, која со тек на време се зголемува максималниот лимит, во зависност од тоа колку долго сте нивни корисник. За исплата на поголеми суми, процесирањето е во рок од 12 часа, најчесто неколку часа.

Доколку имате некаков проблем или недоразбирање, на услуга 24 часа ви стои корисничката поддршка, која веднаш ќе ви понуди решение и тоа на македонски јазик.

Ова се само некои од причините зошто онлајн обложувачите ја преферираат Coinbet24. Уверете се и сами и регистрирајте се ТУКА искористете го бонусот до 100% на првото обложување.

Advertisements

Најпопуларно

To Top