Вебкафе

Чупе, те знаат од дома дека правиш ВАКА?!

Ангела Николау е новото атрактивно и симпатично лице со бестрашен дух во светот на руските „руфери“ (ги знаете, оние кои мува не ги лази кога маваат селфи на бесно опасни по живот и вртоглаво високи места како покривите на облакодерите).

Инстаграм профилот на кој таа ги објавува своите адреналински фотки направени на разни опасно високи места од кои се леди крвта стана вирална атракција на социјалните мрежи.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top