Славни

Чудна некоја мода: Џејми Фокс наместо панталони, облекол горна тренерка на нозе

Еден од најплатените холивудски актери, славниот Џејми Фокс предизвика вистинско изненадување со неговиот „моден“ избор на последните фотографии кои му ги направија папараците.

Тој е фатен од папараците како пристигнува на снимањето на новиот филм „Power” во Њу Орлеанс. Актерот беше облечен во два идентични дуксери со качулка, едниот облечен ниормално, а другиот преку нозете наместо долни тренерки или панталони.

Не е познато зошто Фокс ја облекол ваквата комбинација , која никако не може да се нарече моден хит. На снимањето во Њу Орлеанс Фокс е во придружба со девојката Кети Холмс, а таблоидите веќе пишуваат дека тајнос е вериле и планираат венчавка во Париз.

Advertisements
To Top